PSW20W zasilacz impulsowy dopuszkowy 12V / 1,7A / 20W, IP67
Zasilacz impulsowy
- okrągły dopuszkowy
- szczelność IP67
- wyprowadzenia przewody
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PSW20 12V
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz impulsowy dostosowany do puszki montażowej o średnicy 60mm.
| symbol | PSW20W 12V |
| typ | zasilacz impulsowy dopuszkowy |
| napięcie zasilające | 220-240Vac 50/60Hz |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd | 1,7A |
| temperatura pracy | -20°C / 45°C |
| wyprowadzenia | przewód 10cm |
| szczelność | IP67 |
| wymiary | 49x48x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.