Przełącznik obrotowy 8 pozycji, 1 obwodowy
Przełącznik obrotowy 8 pozycyjny, 1 obwodowy przykręcany do obudowy
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 003457
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik obrotowy 2 pozycyjny
| symbol | 003457 |
| typ | przełącznik obrotowy |
| ilość pozycji | 8 |
| ilość obwodów | 1 |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 300mA |
| montaż | do obudowy |
| otwór montażowy | 8,8mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
| długość (bez wyprowadzeń) | 25,2mm |
| średnica przełącznika | 16,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.