Przełącznik obrotowy 2 pozycje , 2 obwody
Przełącznik obrotowy 2 pozycyjny 2 obwodowy przykręcany do obudowy
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 003458
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik obrotowy 2 pozycyjny
| symbol | 003458 |
| typ | przełącznik obrotowy |
| ilość pozycji | 2 |
| ilość obwodów | 2 |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 300mA |
| montaż | do obudowy |
| otwór montażowy | 8,8mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
| długość (bez wyprowadzeń) | 25,2mm |
| średnica przełącznika | 16,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.