Przełącznik obrotowy 3 pozycje, 2 obwodowy
Przełącznik obrotowy 3 pozycyjny, 2 obwodowy przykręcany do obudowy
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 003459
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik obrotowy 3 pozycyjny
| symbol | 003459 |
| typ | przełącznik obrotowy |
| ilość pozycji | 3 |
| ilość obwodów | 2 |
| napięcie znamionowe | 60Vdc |
| prąd | 300mA |
| rezystancja styku | 50mΩ |
| otwór montażowy | 8,8mm |
| średnica osi | 6mm |
| długość osi | 8,4mm |
| wysokość całkowita | 25,8mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.