Profil LED aluminiowy MINICLASSIC przeźroczysty klosz, długość 2m
Profil aluminiowy do taśm LED-owych
- szerokość taśmy LED 10mm
- klosz przeźroczysty
- kolor srebrny
- montaż taśma klejąca, przykręcenie
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 024011M 2M
Opis produktu
Opis produktu
Profil aluminiowy do taśm LED-owych o szerokości 10mm
Klosz przeźroczysty
| symbol | MINICLASIC |
| typ | profil LED |
| długość | 2m |
| szerokość | 15mm |
| wysokość | 6mm |
| szerokość taśmy LED | 10mm |
| klosz | przeźroczysty |
| kolor | srebrny |
| montaż | nawierzchniowy |
| szczelność | IP20 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 2
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.