Profil LED aluminiowy CLASIC klosz przeźroczysty, długość 90cm
Profil aluminiowy do taśm LED-owych
- szerokość taśmy LED 10mm
- klosz przeźroczysty
- kolor srebrny
- montaż taśma klejąca, przykręcenie
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 024010/M
Opis produktu
Opis produktu
Aluminiowy profil do taśm LED-owych
| symbol | CLASIC |
| typ | profil LED |
| długość | 90cm |
| szerokość | 15mm |
| wysokość | 8mm |
| szerokość taśmy LED | 10mm |
| klosz | przeźroczysty |
| kolor | srebrny |
| mocowanie | taśma klejąca, przykręcenie |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.