Profil LED aluminiowy MINICLASSIC, mleczny klosz, długość 1m
Profil aluminiowy do taśm LED-owych
- szerokość taśmy LED 10mm
- klosz mleczny
- kolor srebrny
- montaż taśma klejąca, przykręcenie
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 024011M 1M
Opis produktu
Opis produktu
Profil aluminiowy do taśm LED-owych o szerokości 10mm
Klosz przeźroczysty
| symbol | MINICLASIC |
| typ | profil LED |
| długość | 1m |
| szerokość | 15mm |
| wysokość | 6mm |
| szerokość taśmy LED | 10mm |
| klosz | mleczny |
| kolor | srebrny |
| montaż | nawierzchniowy |
| szczelność | IP20 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.