MURS160-E3 dioda prostownicza 600V / 1A, SMB
Dioda prostownicza do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MURS160
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu powierzchniowego.
| symbol | MURS160-E3 |
| napięcie wsteczne | 600V |
| prąd przewodzenia | 1A |
| napięcie przewodzenia | 1,25V |
| czas przełączania | 75ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 35A |
| obudowa | SMB |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.