MUR1620CT podwójna dioda prostownicza 200V / 8A; 35ns; TO220
Podwójna dioda prostownicza o wspólnej katodzie
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MUR1620
Opis produktu
Opis produktu
Podwójna dioda prostownicza o wspólnej katodzie.
| symbol | MUR1620CT |
| typ | podwójna dioda, wspólna katoda |
| napięcie wsteczne | 200V |
| prąd przewodzenia | 8A |
| napięcie przewodzenia | 895mV |
| czas przełączania | 35ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 100A |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.