MUR420 dioda prostownicza 200V / 4A; 25ns; DO201AD
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
0,65 zł
Cena
0,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,65 zł
Promocja trwa do %s
0,80 zł
Cena
0,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MUR420
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
| symbol | MUR420 |
| napięcie wsteczne | 200V |
| prąd przewodzenia | 4A |
| napięcie przewodzenia | 890mV |
| czas przełączania | 25ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 125A |
| obudowa | DO201AD |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.