MUR1660CT podwójna dioda prostownicza 600V / 16A, TO220AB
Podwójna dioda prostownicza o wspólnej katodzie
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MUR1660CT
Opis produktu
Opis produktu
Podwójna dioda prostownicza o wspólnej katodzie.
| symbol | MUR1660CT |
| typ | podwójna dioda, wspólna katoda |
| napięcie wsteczne | 600V |
| prąd przewodzenia | 16A |
| napięcie przewodzenia | 1,7V |
| czas przełączania | 50ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 100A |
| pojemność złącza | 40pF |
| temperatura pracy | -55°C / 175°C |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.