ME 8112 przełącznik krańcowy trzpień z rolką
Wyłącznik krańcowy zakończony trzpieniem z rolką metalową
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ME8112
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik krańcowy zakończony trzpieniem z rolką metalową
| symbol | ME 8112 |
| typ | wyłącznik krańcowy |
| głowica | trzpień z rolką |
| średnica rolki | 12,4mm |
| styki | NO + NC |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| wymiary | 64x28x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.