M22-WRS napęd przełącznika obrotowego z kluczykiem 216887
Przełącznik panelowy obrotowy z kluczykiem
- 2 pozycje
- sposób przełączania ON-ON
- wyjęcie kluczyka w obu pozycjach
Wystaw opinię o produkcie
138,21 zł
Cena
138,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
170,00 zł
Cena
170,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-WRS
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy przełącznik obrotowy z kluczykiem - 2 pozycyjny, stabilny, możliwość wyjęcia kluczyka w obu pozycjach
| symbol | M22-WRS |
| typ | przełącznik panelowy z kluczykiem 216887 |
| ilość pozycji | 2 stabilny |
| kolor przełącznika | czarny |
| standard | 22mm |
| oznaczenie przełącznika | 0-1 |
| podświetlenie | nie |
| właściwości przełącznika | klucz wyjmowany w dowolnej pozycji |
| kąt przełączania | 60° |
| wymiary | 70x30x30mm |
| szczelność | IP66 |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.