M22-K01 element stykowy rozłączny NC zacisk śrubowy 216378
Element stykowy do przełączników
- styk normalnie zamknięty NC
- wyprowadzenie zacisków śrubowe.
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,38 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: M22-K01
Opis produktu
Opis produktu
Element stykowy do przełączników, styk normalnie zamknięty NC, wyprowadzenie zacisków śrubowe.
| symbol | M22-K01 |
| konfiguracja styku | rozłączny NC 216378 |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| obciążalność styku | 5A / 600Vac |
| obciążalność styku | 1A / 250Vdc |
| wymiary | 38x32x10mm |
| średnica przewodu | 0,5-1,5mm drut |
| średnica przewodu | 1x (0,75-2,5mm) z tulejką 2x (0,5-0,75mm) z tulejką |
| średnica przewodu | 0,5-2,5mm linka |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.