M22-K10 element stykowy zwierny NO zacisk śrubowy 216376
Element stykowy do przełączników
- styk normalnie otwarty NO
- wyprowadzenie zacisków śrubowe
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,38 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-K10
Opis produktu
Opis produktu
Element stykowy do przełączników
| symbol | M22-K10 |
| typ | element stykowy 216376 |
| konfiguracja styku | styk NO |
| obciążalność styku | 5A / 600Vac |
| obciążalność styku | 1A / 250Vdc |
| zaciski | śrubowe |
| średnica przewodu | 0,5-1,5mm elastyczny z tulejką |
| średnica przewodu | 0,75-2,5mm drut |
| średnica przewodu | 1x (0,75-2,5mm) 2x (0,75-2,5mm) |
| średnica przewodu | 0,5-2,5mm linka |
| wymiary | 38x32x10mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP20 |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.