M22-WRK3 przełącznik obrotowy stabilny ON-OFF-ON 216872
Przełącznik panelowy obrotowy
- 3 pozycyjny
- sposób przełączania ON-OFF-ON
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: M22-WRK3
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik panelowy obrotowy stabilny 3-pozycyjny
| symbol | M22-WRK3 |
| typ | przełącznik panelowy 216872 |
| kolor przełącznika | biało - czarny |
| typ przełącznika | stabilny |
| podświetlenie | brak |
| ilość pozycji | 3 |
| kształt przełącznika | wystający |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| wymiary | 46x30x30mm |
| średnica czoła | 29,7mm |
| szczelność | IP67 |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.