M22-WRK przełącznik obrotowy stabilny ON-ON 216867
Przełącznik panelowy obrotowy
- 2 pozycyjny
- sposób przełączania ON-ON
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
36,59 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
45,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: M22-WRK
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik panelowy obrotowy stabilny - 2 pozycyjny 1-0
| symbol | M22-WRK |
| typ | przełącznik panelowy 216867 |
| kolor przełącznika | biało - czarny |
| typ przełącznika | stabilny |
| podświetlenie | brak |
| ilość pozycji | 2 |
| kształt przełącznika | wystający |
| wymiary | 46x30x30mm |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| szczelność | IP67 |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.