M22-DDL-GR-GB1/GB0 przycisk monostabilny podwojny podświetlany 216702
Przycisk panelowy monostabilny z nadrukiem "Start / Stop" seria RMQ-Titan
- podwójny czerwono - zielony
- podświetlany
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-DDL-GR-GB1/GB0
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy monostabilny podwójny podświetlany
| symbol | M22-DDL-GR-GB1/GB0 |
| typ | przycisk panelowy podwójny 216702 |
| kolor przycisku | czerwony / zielony |
| typ | chwilowy |
| podświetlenie | tak |
| oznaczenia | START / STOP |
| wymiary | 55x30x30mm |
| wymiary przycisku | 54,7x29,7mm |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| montaż | przykręcany na panel |
| szczelność | IP66 |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.