LXW5-11M przełącznik krańcowy, trzpień wysokość 21,8mm,
Przełącznik krańcowy, element wykonawczy trzpień.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL254
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik krańcowy z trzpieniem
| symbol | LXW5-11M |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | trzpień |
| konfiguracja styku | SPDT |
| wysokość trzpienia | 21,8mm |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wyprowadzenia | zaciski śrubowe |
| wymiary | 49,6x17,6x14,3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.