LXW5-11G3 przełącznik krańcowy dźwignia 40mm z rolką
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styki NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PRZEL251
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styki NO - NC, wspólny pin
| symbol | LXW5-11G3 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | dźwignia z rolką |
| konfiguracja styków | SPDT |
| długość dźwigni | 40mm |
| wyprowadzenia przewodów | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 50x50x18mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.