LXW5-11G2 wyłącznik krańcowy dźwignią 26mm i rolką
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styki NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL244
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styki NO - NC, wspólny pin
| symbol | LXW5-11G2 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | dźwignia z rolką |
| konfiguracja styków | SPDT |
| długość dźwigni | 26mm |
| wyprowadzenia przewodów | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| wymiary | 50x45x18mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.