LM8-3001PAT czujnik indukcyjny M8, PNP / NO, zakres działania 1mm
LM8-3001PAT to pojemnościowy czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Autonics, przeznaczony do bezdotykowego wykrywania różnorodnych obiektów (metali, tworzyw sztucznych, cieczy, proszków, papieru itp.) w automatyce przemysłowej.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM8-3001PAT
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściem typu PNP NO
| symbol | LM8-3001PAT |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 1mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6 - 36Vdc |
| prąd | 150mA |
| wymiary | Φ8x50mm |
| wyjście | złącze M8 4 pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.