RKMV 4-225/5M przewód połączeniowy do czujników serii M8; 4 pin; złącze żeńskie proste, przewód 5m
Złącze przemysłowe RKMV 4-225/5M, 5 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKMV 4-225/5M zakończone jest przewodem o długości 5m.
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RKMV42255M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy 3 pinowy do czujników serii M8
| symbol | RKMV 4-225/5M |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 4 gniazdo |
| seria | M8 |
| napięcie znamionowe | 30V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 4x0,34mm |
| średnica przewodu | 4,7mm |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
| długość przewodu | 5m |
| izolacja | PUR |
| szczelność | IP67, IP69K |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.