RKMV 3-224/2M przewód połączeniowy do czujników serii M8; 3 pin; złącze żeńskie proste; przewód 2m
Złącze przemysłowe RKMV 3-224/2M, 3 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych. Złącze RKMV 3-225/2M zakończone jest przewodem o długości 2m.
Wystaw opinię o produkcie
36,59 zł
Cena
36,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
45,00 zł
Cena
45,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RKMV32242M
Opis produktu
Opis produktu
Przewód połączeniowy do czujników indukcyjnych z złączem M8
| symbol | RKMV 3-225/2M |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 3 gniazdo |
| seria | M8 |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 3x0,35mm |
| średnica przewodu | 4,3mm |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
| izolacja | PUR |
| długość przewodu | 2m |
| szczelność | IP67, IP69K |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.