42-00012 gniazdo proste na przewód seria M8; 4 pin
Złącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M8
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 42-00012
Opis produktu
Opis produktu
Złącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M8
| symbol | 43-00012 |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | żeńskie |
| typ złącza | proste |
| napięcie zasilające | 30V |
| prąd | 3A |
| montaż przewodu | śrubowy |
| średnica przewodu | 0,5mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 4-8mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.