Solidny mostek prostowniczy jednofazowy o parametrach 25A i 1200V. Jest to doskonały komponent do efektywnego prostowania prądu w aplikacjach wymagających wysokiej niezawodności i wytrzymałości. Idealny wybór do projektów elektrycznych wymagających trwałego rozwiązania
KBPC5012 mostek prostowniczy jednofazowy 25A / 1200V
Mostek prostowniczy jednofazowy, konektor
Wystaw opinię o produkcie
15,45 zł
Cena
15,45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,45 zł
Promocja trwa do %s
19,00 zł
Cena
19,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
19,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KBPC5012
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy, konektor
| symbol | KBPC5012 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 1200V |
| prąd | 50A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| raster wyprowadzeń | 18,6mm / 14,8mm |
| wymiary | 29x29x25,4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Edek