BR2505 mostek prostowniczy jednofazowy 50V / 25A
Mostek prostowniczy jednofazowy, konektor
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: BR2505
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy, konektor
| symbol | BR2505 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 50V |
| prąd | 25A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| raster wyprowadzeń | 18,6mm / 14,8mm |
| wymiary | 20x20x11,5mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.