KBPC2510 mostek prostowniczy jednofazowy 25A / 1000V
Mostek prostowniczy jednofazowy, konektor
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KBPC2510
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy, konektor
| symbol | KBPC2510 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 25A |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| raster wyprowadzeń | 18,6mm / 14,8mm |
| wymiary | 20x20x11,5mm |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.