24.103.3 gniazdo bananowe na panel 2mm, 10A / 60V, żółty
Gniazdo bananowe 2mm montowane na panel
Obciążalność styków 10A, 60V
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 24.103.3
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe 2mm montowane na panel
| symbol | 24.103.3 |
| typ | gniazdo bananowe |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd znamionowy | 10A |
| gniazdo bananowe | 2mm |
| długość całkowita | 23mm |
| kolor | żółty |
| otwór montażowy | 6mm |
| montaż | przykręcany na panel |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.