24.103.1 gniazdo bananowe na panel 2mm, 10A / 60V, czerwony
Gniazdo bananowe 2mm montowane na panel
Obciążalność styków 10A, 60V
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 24.103.1
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe 2mm montowane na panel
| symbol | 24.103.1 |
| typ | gniazdo bananowe |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd znamionowy | 10A |
| gniazdo bananowe | 2mm |
| długość całkowita | 23mm |
| kolor | czerwony |
| otwór montażowy | 6mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.