WB205-R wtyk bananowy czerwony 2mm
Wtyk bananowy w izolacji lutowany na przewód
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 112791
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy w izolacji przykręcany na przewód
| symbol | 112791 |
| typ | wtyk bananowy |
| napięcie znamionowe | 50V |
| prąd | 10A |
| kolor izolacji | czerwony |
| średnica wtyku | 2mm |
| długość całkowita | 36mm |
| montaż przewodu | lutowany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.