Żarówka LED świeczka, barwa neutralna 4000K, moc 9W, trzonek E14
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 9W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa neutralna biała
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EZK10011
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 9W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "neutralny biały"
| symbol | EZK10011 |
| moc świecenia | 9W |
| zamiennik tradycyjny | 50W |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E14 |
| jasność | 900lmn |
| barwa światła | 4000K neutralny biały |
| kąt świecenia | 200° |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.