Żarówka LED, świeczka, barwa ciepła biała, moc 9W, trzonek E14
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 9W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa ciepła biała
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EZK10009
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 9W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "ciepły biały"
| symbol | EZK10009 |
| moc świecenia | 9W |
| zamiennik tradycyjny | 50W |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E14 |
| jasność | 900lm |
| barwa światła | ciepły biały |
| kąt świecenia | 200° |
| obudowa | świeczka |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.