Żarówka LED, barwa neutralna biała 4000K, moc 15W, trzonek E27
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 15W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 100W
- barwa neutralna biała
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EZO3115N
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 10W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 100W) o barwie świecenia "neutralny biały"
| symbol | EZO3115N |
| moc świecenia | 15W |
| zamiennik tradycyjny | 100W |
| jasność | 1200lm |
| barwa światła | neutralny biały 4000K |
| kąt świecenia | 270° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.