Żarówka LED, barwa biała neutralna 4500K, moc 8W, trzonek E27
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 9W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa neutralna biała
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RID4340
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 8W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W) o barwie świecenia "neutralny biały"
| symbol | RID4340 |
| moc świecenia | 8W |
| zamiennik tradycyjny | 50W |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
| jasność | 640lm |
| barwa światła | 4500K neutralny biały |
| kąt świecenia | 160° |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.