WL5108 przełącznik krańcowy, dźwignia regulowana z rolką
Przełącznik krańcowy z rolką (możliwość regulacji wysokości rolki)
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: WL5108
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik krańcowy z rolką (możliwość regulacji wysokości rolki)
| symbol | WL5108 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | regulowana dźwignia z rolką |
| długość dźwigni | 90mm |
| średnica rolki | 17,5mm |
| rolka | metalowa |
| konfiguracja styków | NO + NC |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 10A |
| wymiary | 72,3x40x41,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.