ME 8104 przełącznik krańcowy dźwignia z rolką
Wyłącznik krańcowy zakończony dźwignią z rolką
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ME8104
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik krańcowy zakończony dźwignią z rolką
| symbol | ME 8104 |
| typ | wyłącznik krańcowy |
| głowica | dźwignia z rolką |
| średnica rolki | 18mm |
| styki | NO + NC |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| wymiary | 64x28x25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.