VIPER22A przetwornica AC/DC; DIP8
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: VIPER22A
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC
| symbol | VIPER22A |
| typ | przetwornica AC/DC |
| ilość kanałów | 1 |
| napięcie zasilające | 8-50V |
| napięcie wyjściowe | 730V |
| prąd wyjściowy | 700mA |
| moc | 7W |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.