VIPER16H sterownik - kontroler PWN; DIP7
Układ sterownika - kontrolera PWN
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: VIPER16H
Opis produktu
Opis produktu
Układ sterownika - kontrolera PWN
| symbol | VIPER16H |
| typ | kontroler PWM |
| ilość kanałów | 1 |
| topologia | buck, buck-boost, flyback |
| napięcie zasilające | 11,5-23,5V |
| częstotliwość | 150kHz |
| moc | 10W |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.