V40120CI-M3/P podwójna dioda Schottky, wspólna katoda 120V / 40A TO220AB
Podwójna dioda Schottky półprzewodnikowa z złączem p-n typu metal-półprzewodnik
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: V40120CI-M3/P
Opis produktu
Opis produktu
Podwójna dioda Schottky
| symbol | V40102CI-M3/P |
| typ | dioda Schottky |
| konfiguracja | dioda podwójna wspólna katoda |
| napięcie wsteczne | 120V |
| prąd przewodzenia | 40A |
| prąd udarowy | 120V |
| napięcie przewodzenia | 820mV |
| obudowa | TO220-AB |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.