STPS30L60CW podwójna dioda prostownicza Schottky, wspólna katoda 60V / 15A; TO247
Podwójna dioda prostownicza Schottky o wspólnej katodzie.
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: STPS30L60CW
Opis produktu
Opis produktu
Podwójna dioda prostownicza Schottky o wspólnej katodzie.
| symbol | STPS30L60CW |
| typ | podwójna, wspólna katoda |
| napięcie wsteczne | 60V |
| prąd przewodzenia | 15A |
| napięcie przewodzenia | 560mV |
| prąd udarowy przewodzenia | 230A |
| obudowa | TO247 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.