UT61E miernik cyfrowy uniwersalny True RMS; RS232 1000V, 10A, 220M, 220mF, 220MHz;
UNI-T UT61E to zaawansowany, precyzyjny cyfrowy multimetr uniwersalny z automatycznym wyborem zakresów pomiarowych (autoranging) oraz możliwością komunikacji z komputerem przez port RS232 (kabel i oprogramowanie w zestawie). Cechuje się bardzo wysoką dokładnością (maksymalne wskazanie 22000 zliczeń), co czyni go odpowiednim narzędziem dla inżynierów, elektroników i techników laboratoryjnych.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT61E
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy umożliwiający pomiar napięcia, prądu, rezystancji, pojemności, temperatury, częstotliwości dodatkowo funkcja True RMS
| symbol | UT61E |
| napięcie DC | 200mV, 2,2V, 22V, 220V, 1000V |
| napięcie AC | 220mV, 2,2V, 22V, 220V, 750V |
| prąd DC | 220uA, 2mA, 22mA, 220mA, 2,2A, 10A |
| prąd AC | 220uA, 2mA, 22mA, 220mA, 2,2A, 10A |
| 220Ω, 2,2K, 22K, 220K, 2,2M, 22M, 220M | |
| pojemność | 22nF, 220nF, 2,2uF, 22uF, 220uF, 2,2mF, 22mF, 220mF |
| częstotliwość | 10Hz - 220MHz |
| wypełnienie | 0,1% - 99,9% |
pozostałe parametry
- wyświetlacz 22000
- ręczna / automatyczna zmiana zakresów
- True RMS
- buzzer
- Data HOLD
- Peak Value
- pomiar REL
- auto OFF
- bargraf
- interfejs do komputera RS232
- wskaźnik baterii
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.