UT61C uniwersalny miernik cyfrowy 750V, 10A, 60M, 4mF
UNI-T UT61C to zaawansowany cyfrowy multimetr uniwersalny z automatycznym wyborem zakresów pomiarowych (autoranging) oraz możliwością komunikacji z komputerem przez port RS232 (kabel i oprogramowanie w zestawie). Cechuje się wysoką dokładnością (maksymalne wskazanie 3999 zliczeń), a w nowszych wariantach (UT61C+) również funkcją True RMS.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT61C
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy z automatyczną zmiana zakresów pomiarowych.
| symbol | UT61C |
| napięcie AC | 600mV, 60mV, 6V, 60V, 600V, 1000V |
| napięcie DC | 600mV, 60mV, 6V, 60V, 600V, 750V |
| prąd AC | 600uA, 6mA, 60mA, 600mA, 6A, 10A |
| prąd DC | 600uA, 6mA, 60mA, 600mA, 6A, 10A |
| rezystancja | 600Ω, 6K, 60K, 600K, 6M, 60M |
| pojemność | 40nF, 400nF, 4uF, 40uF, 400uF, 4mF |
| częstotliwość | 10Hz - 10MHz |
| temperatura | -40°C / 1000°C |
pozostałe funkcje
- zmiana zakresów automatyczna
- tester diod
- buzzer
- Data Hold
- zatrzymanie pomiaru MIN/MAX
- bargraf 61 segmentów
- interfejs do komunikacji z komputerem RS232 z optoizolacją
- automatyczny wyłącznik
- max wskazanie wyświetlacza 6000
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.