UT50D miernik cyfrowy uniwersalny 1000V, 20A, 20M, 100uF, 20H
UNI-T UT50D to cyfrowy multimetr uniwersalny z ręczną zmianą zakresów pomiarowych, który wyróżnia się szerokimi możliwościami pomiarowymi, w tym pomiarem indukcyjności i temperatury, oprócz standardowych funkcji.
Wystaw opinię o produkcie
138,21 zł
Cena
138,21 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
138,21 zł
Promocja trwa do %s
170,00 zł
Cena
170,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
170,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: UT50D
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy umożliwiający pomiar napięcia, prądu, rezystancji, pojemności, indukcyjności i temperatury.
| symbol | UT50D |
| napięcie DC | 200mV, 2V, 20V, 200V, 1000V |
| napięcie AC | 2V, 20V, 200V, 750V |
| prąd DC | 20mA, 200mA, 20A |
| prąd AC | 20mA, 200mA, 20A |
| rezystancja | 200Ω, 2k, 200k, 2M, 20M |
| pojemność | 20nF, 200nF, 2uF, 100uF |
| indukcyjność | 2mH, 20mH, 200mH, 20H |
| temperatura | -40°C / 1000°C |
pozostałe funkcje
- wyświetlacz 1999
- wyświetlanie ikon
- buzzer
- wskaźnik baterii
- podświetlany wyświetlacz
- auto OFF
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.