UT50C miernik cyfrowy uniwersalny 1000V, 20A, 200M, 100uF
UNI-T UT50C to cyfrowy multimetr uniwersalny z ręczną zmianą zakresów pomiarowych, który umożliwia pomiar podstawowych wielkości elektrycznych, a także temperatury, pojemności i częstotliwości. Jest to wszechstronne, starsze urządzenie, cenione za szeroki zakres pomiarów.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT50C
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy umożliwiający pomiar napięcia, prądu, rezystancji, pojemności i temperatury.
| symbol | UT50C |
| napięcie DC | 200mV, 2V, 20V, 200V, 1000V |
| napięcie AC | 2V, 20V, 200V, 750V |
| prąd DC | 20mA, 200mA, 20A |
| prąd AC | 20mA, 200mA, 20A |
| rezystancja | 200Ω, 2k, 20k, 200k, 2M, 20M, 200M |
| pojemność | 20nF, 200nF, 2uF, 100uF |
| temperatura | -40°C / 1000°C |
| częstotliwość | 2kHz / 20kHz |
Pozostałe funkcje:
- wyświetlacz 1999
- wyświetlanie ikon
- test diod
- buzzer
- wskaźnik baterii
- Data Hold
- podświetlenie wyświetlacza
- auto OFF
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.