Tulejka kablowa izolowana podwójna 0,75x10 - SZARA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana podwójna 0,75x10
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 601553
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana podwójna 0,75x10
| symbol | 601553 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 12mm |
| przewód | 2x0,75mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.