Tulejka kablowa izolowana 0,75x8 - SZARA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 0,75x8
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 601220
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 0,75x8
| symbol | 601220 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 14mm |
| przewód | 0,75mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.