Tulejka kablowa izolowana 1x10 - CZERWONA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 1x10
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 601227
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 1x10
| symbol | 601227 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 16mm |
| przewód | 1mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.