Tulejka kablowa izolowana 1,0x8 - CZERWONA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 1x8
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 601225
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 1x8
| symbol | 601225 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 17mm |
| przewód | 1mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.