Termostat bimetaliczny otwarty 65°C; 250V / 5A
Termostat bimetaliczny
- temperatura pracy
- rodzaj normalnie otwarty
- wyprowadzenia przewody
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TER066
Opis produktu
Opis produktu
Termostat bimetaliczny o temperaturze pracy 40°C
| symbol | TER066 |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| rodzaj | otwarty |
| temperatura pracy | 65°C |
| napięcie | 250Vac |
| prąd | 5A |
| wymiary | 20x8x4,2mm |
| wyprowadzenia | przewody |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.